Bakı Avropa Liseyi və Huma Quşu Fondu “Bakı Avropa Liseyi şagirdlərinin təhsilə yardımı” birgə layihəsinə start verir.
📢Bakı Avropa Liseyi və Huma Quşu Fondu “Bakı Avropa Liseyi şagirdlərinin təhsilə yardımı” birgə layihəsinə start verir.
Layihə çərçivəsində 6 mart 2024-cü il, saat 17.00-da Rəşid Behbudov Adına Dövlət Mahnı Teatrında “Qızıl toxum” macəra tamaşası nümayiş etdiriləcək 🎭 “Qızıl toxum” tamaşası üçün bilet satılmayıb. Hər qonaq tamaşanın ən hörmətli və ən arzuolunan iştirakçısıdır. Tamaşanın gənc aktyorları isə Bakı Avropa Liseyinin istedadlı şagirdləri olacaq.
Layihə çətin həyat şəraitinə baxmayaraq maneələri uğurla dəf edib yüksək göstəricilərə çatan və təhsilini davam etdirmək istəyən cəsur gənclərə dəstək məqsədi daşıyır.
Huma Quşu Fondunun ianə hesabına (https://humagushu.az/az/Donate) köçürmə etməklə aztəminatlı ailələrdən olan gənclərə Siz də dəstək ola bilərsiniz.
Dəvətnamənin göndərilməsi və əlavə məlumat üçün fondun (+994) 553300533 nömrəsi ilə əlaqə saxlamağınızı xahiş edirik 📱

Baku European Lyceum and the "Huma Quşu" Fund are starting the joint project "Educational support by Baku European Lyceum students".
📢Baku European Lyceum and the "Huma Quşu" Fund are starting the joint project "Educational support by Baku European Lyceum students".
As part of the project, on March 6, 2024, at 5:00 p.m., the adventure play "Golden Seed" will be shown at the Rashid Behbudov State Song Theater 🎭 Tickets for the "Golden Seed" performance have not been sold. Each guest is the most respected and desired participant of the performance. The young actors of the play will be talented students of Baku European Lyceum.
The project aims to support brave young people who despite difficult living conditions successfully overcome obstacles and achieve high performance and want to continue their education.
You can also support young people from low-income families by making a transfer to the donation account of the "Huma Quşu" Fund (https://humagushu.az/en/Donate).
Please contact the fund (+994) 553300533 for receiving the invitation and for additional information 📱