3 may 2024-cü il tarixində Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Huma Quşu” Fondunun təqdimatı keçiriləcək.
📣3 may 2024-cü il tarixində Azərbaycan Dövlət İqtisad Universitetində (UNEC) “Huma Quşu” Fondunun təqdimatı keçiriləcək. Tədbir zamanı Humay Quliyeva və onun xatirəsinə yaradılmış “Huma Quşu” Fondunun fəaliyyəti, tərəfdaşları, layihələri və mayın 1-də elan ediləcək yeni Qrant müsabiqəsi barədə məlumat veriləcək, suallar cavablandırılacaq.
Tədbir saat 15:00-da universitetin Heydər Əliyev Mərkəzinin 305-ci otağında baş tutacaq. Əlavə məlumat üçün aşağıdakı vasitələrlə əlaqə saxlaya bilərsiniz:

On May 3, 2024, the presentation of the "Huma Quşu" Fund will be held at the Azerbaijan State University of Economics (UNEC).
📣 On May 3, 2024, the presentation of the "Huma Quşu" Fund will be held at the Azerbaijan State University of Economics (UNEC). During the event, information will be provided about Humay Guliyeva and the activities of the "Huma Quşu" Fund, partners, projects, and the new Grant competition to be announced on May 1, and questions will be answered.
The event will take place at 15:00 in room 305 of the Heydar Aliyev Center of the university. For more information, you can contact the following means: