İyunun 1-də Azərbaycan Respublikasının Macarıstandakı Səfirliyində “Huma Quşu” Fondunun təqdimatı keçiriləcək.
📣 Əziz dostlar,
🎓 Qeyd edək ki, hazırda Macarıstanda 700-ə yaxın azərbaycanlı tələbə təhsil alır. Məhz buna görə "Huma Quşu" Fondu olaraq qərara gəldik ki, səfirlikdə onlarla görüş təşkil edək və “Huma Quşu” Fondunun fəaliyyəti, proqramları və elan etdiyi Qrant müsabiqəsi barədə onlara məlumat verək. Görüşə tələbələrlə yanaşı disaspor nümayəndələri də dəvət olunur.
Ümid edirik ki, bu görüş sayəsində Macarıstanda təhsil alan tələbələrimiz "Huma Quşu" Fondunun təqdim etdiyi təqaüd proqramlarından faydalanmaq imkanı əldə edəcəklər 🤗

On June 1, the presentation of the "Huma Quşu" Fund will be held at the Embassy of the Republic of Azerbaijan in Hungary.
📣 Dear friends,
🎓 Let's note that about 700 Azerbaijani students are currently studying in Hungary. That is why, as "Huma Quşu" Fund, we decided to organize a meeting with them at the Embassy and inform them about the activity, programs and Grant competition announced by "Huma Quşu" Fund. Apart from the students, representatives of the diaspora are also invited to the meeting.
We hope that thanks to this meeting, our students studying in Hungary will have the opportunity to benefit from the scholarship programs provided by the "Huma Quşu" Fund.